Faaliyet Alanları

Konaklama & Gıda Hizmeti: Gıda servisi, konaklama, sağlık sektörü, perakende, tesis yönetimi şirketleri, tesis içi çamaşırhane, housekeeping, su filtrasyonu ve yumuşatma, gıda güvenliği, havuz ve spalar için temizlik ve sanitasyon ürünleri, programları ve hizmetleri.  

Haşere Mücadele: Ticari işletmelerde keşif, tespit, bertaraf ve korunma için servis ve teknoloji yanında, gıda güvenliği, denetim ve eğitim servisleri.  

Healthcare: Healthcare personelinin el yıkama, cerrahi fırçalama ihtiyaçlarını kapsayan ürünler, tıbbi cihazların yeniden kullanıma hazırlanması için temizleme ve dezenfeksiyon ürünleri ve yer ve yüzey dezenfeksiyon ürünleri ve servisleri.

Yiyecek & İçecek: Ürünlerin temizlenmesi ve sanitizasyonu, tarım, içecek, biracılık, ilaç, süt ürünleri, kırmızı ve beyaz et ve gıda işleme endüstrileri için ekipman, sistem ve servisler.

Tekstil Ürünleri: Ürünlerin temizlenmesi ve sanitizasyonu, iş üniformaları, çamaşır ve hastane hijyeni sektörlerine hizmet veren ticari çamaşırhaneler için veri yönetim sistemleri ve su geridönüşümlü enerji çözümlerini içeren program ve servisler.

Back to Top