Kültürümüz

Ecolab'ı bulduğunuz her yerde, Ecolab kültürünü de bulacaksınız. Kültürümüz, bizi şirket yapan herşeyi sağlayan, coğrafi konumların ve dillerin ötesinde gerçek bir güçtür.

Spirit

Ecolab çalışanları şirketin kalbi ve ruhudur. Başarmaya aç ve elde etmeye istekli olarak bizler bilinmeyeni kucaklar, korkusuzca risk alır, sonuçlara ulaşma becerimizden emin oluruz. Hevesli ve azimliyiz. İnatla takip eder, engelleri azim ve kararlılıkla aşarız. En önemlisi işimizden, firmaya ve müşterilerimize hizmetten zevk alırız.

Pride

Eşsiz hizmet, eşsiz ürünler. Tüm sunduklarımızda birinci kaliteyi temsil etmekten keyif duyarız. Proje ne kadar büyük veya bizden istenen iş ne kadar küçük olursa olsun, biz mükemmellik için çalışırız.  Firmamızı sever, onurla temsil ederiz.

Determination

Tutkulu ve agresif, azimli ve sonuçlandıran, hevesli ve enerjik, rekabet imkanını geliştiririz. Zorlukları başarıya davet olarak görür ve onların sayesinde başarırız. Gerçek bir takım, müşterilerimizi sürekli memnun etmek için birlikte çalışır, hedeflerimizi geçer ve organizasyonumuzu daha büyük başarılara götürürüz. 

Commitment

Bir aile gibi, dile getirilmeyen bir yeminle biraradayız, inaçlarımızla birbirimize bağlıyız. Bağlılığı ödüllendiririz ve birbirimize severek ve isteyerek yardım ederiz. Bulunduğumuz mevkiye sadakatten daha önemli birşey olmadığına inanırız. Birbirimize ve ilkelerimize her zaman doğruyuzdur.

Passion

Tüm kalbimizle şirketimize, hedeflerine, amaçlarına ve misyonumuza inanırız. Daha da önemlisi birbirimize inanır, gözetir, korur ve destekleriz.

Integrity

Profesyonel. Bağlı. Güvenilir. Dürüst. Kurumsal bütünlüğümüz önemli varlığımızdır ve onu tüm dünyada desteklemekle yükümlüyüz. Yüksek standartlar koyar ve etik davranışlarımız, adil iş uygulamamızla onlara uyarız. Beklentilerimizi birbirimizle  paylaşır ve işyerimizi ortak değerler, güven ve iyi niyet üzerine kurmak için çabalarız.

Back to Top