El ve Cilt Bakımı

Ecolab’ın el ve cilt antiseptikleri, el ve vücut yıkama ve cilt bakım losyonları, el ve cilt bakım ürünlerine ait tüm yasal gereklilikleri karşılamakta ve ihtiyaçlarınıza en uygun cevapları vermektedirler. Farklı formülasyonlara sahip ürünler; sık kullanım, cilt tipi farklılıkları, yüksek riskli alanlar ve bireylere özel koşullar gözetilerek oluşturulmuştur. El ve cilt ürünlerimiz kullanıma hazır, dolayısı ile uygulaması kolay ürünler olup tüm kullanıcılar tarafından da beğeni ile kabul görmektedirler. Ecolab'ın pazardaki tecrübesinden yararlanarak, siz de kurumunuzun el ve cilt hijyen protokollerine kolaylıkla uyum gösterecek, infeksiyon ve çapraz kontaminasyon riskini azaltacaksınız.

Her biri hızlı ve geniş antibakteriyel etkinlik sağlayan, yardımcı maddeler ile sık kullanımda cilt toleransı optimum düzeye çıkarılmış, farklı ambalaj formlarında el ve cilt antiseptikleri sunmaktayız.

Tüm Ecolab el dezenfektanları hijyenik ve cerrahi el dezenfeksiyonu gerekliliklerini karşılamaktadır. Ürünlerimizin hızlı ve geniş etkinlik özellikleri, uluslararası kabul edilmiş test yöntemleri ile akredite laboratuvarlarda denenmiş ve uygunluk raporları düzenlenmiştir.

Ürünlerimizin doğru ve kolay kullanımı için de dispenser sistemlerimiz mevcuttur.

Back to Top