EcoChexx.Net

EcoChexx.Net ile Ecolab, gelişmiş Kalite ve Hijyen Yönetimiyle Ürün Güvenliğini arttıracak yenilikçi bir yazılım paketi sunuyor. Sistem kalite standartlarına uyumu geliştirerek operasyonel verimliliği, kalite ve güvenliği arttırır.

İnteraktif, web-tabanlı bu yazılım paketi gıda üretim ortamındaki faaliyetleri ve hijyen görevlerini etkin ve verimli bir şekilde organize eder ve belgeler. Süreçlerle ilgili tüm görevler planlanabilir, atanabilir, değerlendirilebilir ve belgelenebilir. Tek bir düğmeye basarak daha yüksek bir doğruluk düzeyi ve gerçek zamanlı bilgi sağlayan otomatik veri işleme sistemi, kağıda dayalı kullanışsız kalite yönetim sistemlerinin yerini alıyor.

Yöneticilere üst düzey şeffaflık, bilgi ve kontrol sağlanır. Tüm organizasyon düzeylerindeki çalışanlar gerekli eğitimi alır ve ilgili görev bilgileri, programlar ve prosedürlerle desteklenirler.

  • Kalite yönetiminizi ve HCCP’yi en iyi hale getirecek tüm standart kalite sistemi koşullarıyla tamamen uyumlu
  • Tek bir sistem aracılığıyla tüm kalite bilgilerine erişim sağlayan, tüm faaliyetlerin otomatik olarak denetim geçmişinin dökümantasyonu
  • Geliştirilmiş operasyonel verimlilik

www.ecochexx-net.com

Back to Top